Інтернет магазин акваріумістики "AquariO"

Інтернет магазин акваріумістики "AquariO"

Про компанію

У зв'язку з обставинами ціни на товари постійно змінюються, це залежить від наших постачальників і логістики, ціна на сайті може бути не актуальна як і наявність товару. Остаточна ціна та наявність товару уточнюються у телефонному режимі.

Ласкаво просимо

 

В інтернет магазині "AquariO", ми пропонуємо великий вибір акваріумів та акваріумного обладнання, а також обладнання для ставків та фонтанів. У нас ви знайдете широкий спектр обладнання ТМ EHEIM, Aqua Nova, SunSun, Via Aqua, Atman. Ми надаємо заводську гарантію на всю електричну продукцію EHEIM та Aqua Nova. Немає нічого простіше ніж просто вибрати необхідний товар у нашому інтернет-магазині, замовити та через пару днів отримати своє замовлення у будь-якому місті України. Ми допоможемо підібрати акваріумне обладнання любителям та професіоналам в акваріумістиці. Для ставків ви знайдете все необхідне ставкове обладнання - ставкові фільтри, компресора, насоси, препарати для догляду за садовим ставком та багато іншого.

  • Гарантія Aqua Nova - 1 рік ( заводська)
  • Гарантія EHEIM - 3-7 років ( заводська )
  • Гарантія Atman, Via Aqua, SunSun, Xilong (китай) - 6 міс.
  • Роздрібний товар весь перевіряється на працездатність, оптом відправляється як є з ящика.

На продукцію ТМ Via Aqua та SunSun ми надаємо оптову знижку 15%. ( не одиничний товар на суму від 7000 грн. )

Ми виробляємо власні тумби під акваріуми, це дає нам можливість виготовляти тумбу за індивідуальними розмірами, тех.вимогами, дизайном та кольором. При замовленні стандартної тумби ви можете вибрати петлі, фасадні ручки, тип і форму ніжок, причому доведеться доплатити тільки вартість обраної фурнітури, так само ви можете вибрати колір тумби на замовлення щоб максимально вписати тумбу в свій інтер'єр ( прораховується індивідуально в залежності від обраного матеріалу ). Тумби виготовляються з 18мм ЛДСП, за технологією конфірмат + шкант, мають цільну задню стінку з ЛДСП і мають достатній запас міцності. Запрошуємо до співпраці зоомагазини.

Так само ми виробляємо ремонт компресорів, фільтрів, насосів та біофільтрів каністрового типу ТМ Atman, Via Aqua, та пост гарантійний ремонт продукції ТМ Aqua Nova, EHEIM.  

У магазині діє накопичувальна система знижок для зареєстрованих покупців.

Статті

27.03.2019
Различия механической, биологической и химической фильтрации аквариума. Наиболее распространённые виды фильтров и фильтрующих материалов, особенности строения...
15.11.2017
Статья расскажет о освещении аквариума, спектральном составе ламп и о том как правильно подобрать освещение в свой аквариум....